Over ons

Wie zijn we

Sven Meyers

Functie: Accountant & Belastingconsulent – zaakvoerder
E-mail: sven.meyers@adfibo.be


Julien Hermans

Functie: Accountant
E-mail: julien.hermans@adfibo.be


Stefan Hermans

Functie: stagiair accountant
E-mail: stefan.hermans@adfibo.be


Natascha De Ley

Functie: Accountant en Belastingconsulent
E-mail: natascha.deley@adfibo.be


Annemie Verboom

Functie: boekhoudkundig medewerkster
E-mail: annemie@adfibo.be


Ingrid Van Riel

Functie: boekhoudkundig medewerkster (ex – BIBF)
E-mail: ingrid@adfibo.be


Koen Leclercq

Functie: boekhoudkundig medewerker
E-mail: koen.leclercq@adfibo.be


Sami Parlayci

Functie: boekhoudkundig medewerker
E-mail: sami.parlayci@adfibo.be


Tatiana Bondareva

Functie: boekhoudkundig medewerkster
E-mail: tatiana@adfibo.be


Sharon Feber

Functie: boekhoudkundig medewerkster
E-mail: sharon@adfibo.be


Danielle Denis

Functie: administratief medewerkster
E-mail: danielle@adfibo.be